Akademia Dogoland

Obedience z Jagną Nowatorską

Zapraszamy 4.08.2018 r. na dwudniowy trening pod okiem doświadczonego trenera obedience – Jagny Nowotarskiej.
Jeśli pragniesz poznać lepiej swojego psa oraz poszerzyć swoją wiedzę o nowe doświadczenia to seminarium jest dla Ciebie!

Zapraszamy pieski na każdym poziomie zaawansowania, równiez takie, które nigdy styczności z obedience nie miały!

Jagna Nowotarska: "Obedience to sztuka zachowywania balansu między pobudzeniem i wyciszeniem, kontrolą i spontanicznością, precyzją i prędkością. Zawodnik musi pracować nad sobą równie mocno, jak nad swoim psem, żeby osiągnąć sukces. Potrzeba opanowania, wytrwałości, konsekwencji i nieustannego optymizmu i entuzjazmu, żeby osiągnąć sukces. Wierzę, że obedience jest radosną, pełną zabawy dyscypliną, która pozwala lepiej poznać siebie, swojego psa i poczuć na plecach dreszczyk emocji związany z rywalizacją na ringu."

PROWADZĄCA WARSZTATY:

Jagna Nowotarska, instruktor i trener obedience w @Team Spirit Warszawa. Obedience zajmuje się od 2006, najpierw jako zawodnik z groenendaelem Keltem, od 2012 roku także jako trener w warszawskim klubie obedience Team Spirit. Teamleader i zawodnik składu podstawowego polskiej drużyny na MŚ Obedience 2013. Prowadzi regularne obediencowe grupy treningowe i seminaria także poza Warszawą. Trenuje u Marii Brandel, a także brała udział w wielu seminariach z dziedziny obedience (m.in. Riitą i Pekką Kori, Siv Svendsen, Marią Brandel, Karen Fischer-Kristiansson i Leeną Lentsu-Vailimaki) i dwóch edycjach elitarnego obozu szkoleniowego dla instruktorów w Akerby (Szwecja). Jagna specjalizuje się w pracy z emocjonalnymi psami i przykłada olbrzymią wagę do odpowieniej motywacji psa, a jej obediencową specjalnością są kosmiczne detale oraz overtrainingi, czyli treningi (bardzo) niestandardowe.

Więcej :

http://www.jagnanowotarska.pl/about/

Na każdego uczestnika z psem w ciagu dnia przypadają dwie sesje po 20 min + sesje grupowe, lub dwie sesje po 15 minut + jedna sesja 10 min + sesje grupowe.

Koszt udziału:
2 dni, uczestnik z psem: 330 zł
1 dzień , uczestnik z psem 250 zł

2 dni, obserwator:160 zł
1 dzień, obserwator: 120 zł

Na miejscu będzie czekał dla Państwa słodki poczęstunek, kawa, herbata, a na koniec zaświadczenie uczestnictwa.

Warsztaty odbywać się będą na równym trawiastym terenie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Chęć uczestnictwa w warsztatach potwierdzamy poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: info@dogoland.pl
Imię, nazwisko i imię psa i wpłatę rezerwacyjną potwierdzającą uczestnictwo w wysokości 150 zł na konto podane poniżej, kolejna rata płatna do 10 lipca. Kwota bez zwrotna w przypadku rezygnacji. Z dopiskiem: warsztaty Jagna Nowatorska-Szczecin/ imię i nazwisko/ imię psa.

Wpłaty prosimy przesyłać na konto Akademii Dogoland :
19 1910 1048 2207 0002 3294 0001

Przed dokonaniem wpłat prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o wolnych miejscach.

Zapraszamy!

W przypadku, jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy pisać:
info@dogoland.pl