Akademia Dogoland

Szkolenie dla szczeniąt

Szkolenie szczeniąt


8 spotkań
Zajęcia odbywają się 1x razy w tygodniu
Koszt: 330 zł 

 

Kurs dla szczeniąt skierowany jest do psów poniżej 6 miesiąca życia.

Dla psa czas około 4 – 6 miesiąca życia jest bardzo ważny, jak nie najważniejszy w odpowiednim rozwoju. Właściciel jest odpowiedzialny za wykorzystanie odpowiednio tego czasu. Powinien w taki sposób uczyć psa, aby ten stał się pewnym siebie, pogodnym ale też spokojnym towarzyszem. Ważnym aspektem szkolenia młodych psów jest oswojenie ich z obiektami, zapachami, dźwiękami, sytuacjami.
Podczas kursu przekazujemy najważniejsze informacje, które pomogą wychować młodego psa na niekłopotliwego towarzysza. Przekazane informacje pomogą uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych. Natomiast nauka podstawowych komend, pomoże opanować zachowanie psa w codziennych sytuacjach. Kurs dla szczeniąt to doskonały wstęp do dalszego szkolenia, zdobywania doświadczeń i nawiązania relacji z naszym psem.

Program kursu obejmuje naukę:

– prawidłowo przeprowadzonej socjalizacji (oswajania z różnorodnymi sytuacjami, obiektami, zapachami, podłożami, zabiegami pielęgnacyjnymi, itp.)
– skupianie uwagi na opiekunie
– przywołania

-motywacji

-zabawy

-zabawy węchowej

Do powyższych umiejętności proponujemy naukę wszystkich innych umiejętności, zaproponowanych przez uczestników kursu, np. na miejsce, przyzwyczajanie do kagańca, groomerskich zabiegów, itp.

Grupy maksymalnie do 4-6 psów.

Po ukończeniu kursu istnieje możliwość kontynuacji szkolenia na kolejnych kursach.